شمانیوز

مهندس صدری خبر داد:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سود خالص شرکت مخابرات ایران با انتشار گزارش مالی ۹ ماهه، ۲۰۱ درصد رشد داشته، اعلام کرد: با به ثمر نشستن و درآمدزایی پروژه های توسعه شرکت در بخش های مختلف زیرساختی و افزایش درآمدهای عملیاتی، عمده، دیتا و خدمات مربوط به ارتباطات سیار، این رشد سود خالص محقق شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری با تشریح رشد قابل توجه سود عملیاتی و عملکرد عالی شرکت در این بخش اظهار داشت: با انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه ۹۸ ، شاهد رشد درآمدهای عملیاتی و غیرعملیاتی هستیم.

 

مهندس سیدمجید صدری با تشکر از نقش حمایتی هیات مدیره تلاشگر شرکت، سهامداران عمده و مجموعه وزارت ارتباطات در هم افزایی موثر در دستیابی به این روند رو به رشد افزود: در بخش سود عملیاتی ۱۶۱درصد سود در ۹ ماه اول سال ۹۸ نسبت به ۹ ماه اول سال ۹۷، محقق شده است.

 

وی با قدردانی از تلاش مجموعه همکاران و تمام کارکنان شرکت در رقم زدن این پیشرفت محسوس، اضافه کرد: در همین مدت، درآمد غیرعملیاتی ۱۰۰ درصد و درآمد خدمات عمده ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی در مخابرات های مناطق کشور، گزارش ۹ ماهه ۹۸ حاکی از رشد میانگین ۳۰درصدی درآمد مناطق است که در این میان استان های هرمزگان، خراسان شمالی، زنجان و یزد، با ثبت رشد بیش از ۵۰ درصد درآمد، نسبت به مدت مشابه سال قبل، عملکرد بهتری داشته اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه