شمانیوز
شما نیوز

مدیر گروه مپنا گفت:

حفاری نخستین چاه میدان پارسی شرکت مپنا

در حوزه حفاری‌های پیشرفته و توربوکمپرسورهای قدرتمند کار گسترده‌ای در حال برنامه‌ریزی است و در این حوزه شرکت مپنا از تمامی امکانات خود استفاده می‌کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرگزاری فارس: عباس علی‌آبادی مدیر گروه مپنا امروز در مراسم امضای قرارداد طرح بهبود بازیافت، افزایش تولید و بهره‌برداری از میدان‌های پارسی و پرنج میان شرکت ملی نفت ایران و گروه مپنا گفت: در حوزه حفاری‌های پیشرفته و توربوکمپرسورهای قدرتمند کار گسترده‌ای در حال برنامه‌ریزی است و در این حوزه شرکت مپنا از تمامی امکانات خود استفاده می‌کند.در خصوص توسعه میدان نیز ما حفاری اولین چاه میدان پارسی را شروع کردیم.

علی‌آبادی افزود: توربو کمپرسورهای ما نسبت به گذشته پیشرفت‌های گسترده‌ای داشته است. این پیشرفت‌ها دستاورد فرآیند تحقیق و توسعه در شرکت بوده است.

مدیر گروه مپنا با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمرکز ما روی سیستم‌های کنترلی است. ما قبلا در نیروگاه‌ها تجربه خوبی در این حوزه کسب کرده‌ایم و الان کاملا به خوداتکایی رسیده‌ایم، اظهار داشت: همچنین شرکت مپنا در حوزه سامانه‌های فرآیندی نیز اقدامات قابل‌توجهی داشته است و امیدواریم بتوانیم این سامانه‌ها را هر چه سریعتر عملیاتی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied