شمانیوز

با تصمیم ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شرکت نفت فلات قاره ایران، اقدامات گسترده‌ای برای مقابله با این ویروس در شرکت انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران: از جمله این اقدامات ضدعفونی کردن ساختمان ستاد و KPE، مجهز شدن کارگران خدماتی به ماسک، محلول‌های ضدعفونی و ...، آموزش همکاران خدمات در زمینه رعایت مسائل بهداشتی و روش‌های جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، ارسال دستکش، عینک، ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده، تب‌سنج و ... برای کادر پزشکی مناطق عملیاتی و ستاد تهران و ... است.

همچنین با استقرار گروه پزشک مشاور در ورودی ساختمان ستاد تهران نسبت به اندازه‌گیری تب همکاران اقدام و در صورت مشکوک بودن فرد، اقدامات لازم برای اعزام وی به مراکز درمانی انجام می‌شود. سطوح نیز هر 2 ساعت یک بار و مکان‌های عمومی هر روز پس از پایان ساعت اداری ضدعفونی می‌گردد.

این ستاد همچنین از همکاران خواسته است ترجیحا از غذای سرد استفاده کرده و یا در صورت لزوم غذاهای خود را به همکاران آبدارچی که در این زمینه آموزش‌های لازم را فراگرفته‌اند تحویل دهند.

ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شرکت نفت فلات قاره ایران ضمن دعوت همکاران به رعایت هرچه بیشتر مسائل بهداشت فردی، از آنان خواست این ستاد را در جهت مبارزه فراگیر با ویروس کرونا یاری نمایند.

گفتنی است، این ستاد متشکل از واحدهای HSE، خدمات درمانی و پزشک مشاور، حراست، خدمات و ... با تشکیل جلسه، تصمیم‌های مهمی برای مقابله با ویروس در این شرکت اتخاذ کرده است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه