شمانیوز

مدیر کمیته امداد شهرستان خواف ضمن اهداء لوح سپاس به مدیرعامل شرکت فولادسنگان از مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین شهرستان خواف قدردانی نمود.

حیاتی ضمن حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و دیدار با دکتر امرایی و تقدیر از ایشان و کلیه پرسنل زحمتکش این شرکت، افزود: زحمات و توجه شایان شرکت فولاد سنگان در حمایت از مددجویان و نیازمندان شهرستان در قالب طرح مواسات و دیگر برنامه های حمایتی امری پسندیده و قابل تقدیر بوده که این منبعث از دیدگاه مثبت نسبت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی ایران در فولاد سنگان است.

درادامه امرایی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان، در خصوص خدمات کمیته امداد و زنده نگه داشتن یاد معمار کبیر انقلاب، گفت: فلسفه وجودی انقلاب اسلامی، برقراری عدالت و خدمت‌ نمودن به مردم، به‌ویژه محرومان و نیازمندان است و فولاد سنگان نیز دراین راه همچون گذشته ثابت قدم خواهد بود.

 امرایی در پایان ضمن ابراز امیدواری در خدمت رسانی بیش از پیش به مردم منطقه افزود: معیار ارزشمند خدمت‌رسانی، حس نوع‌دوستی است و انشالله با برقراری ارتباط موثرتر با نهادهای حمایتی، بتوانیم دین خودمان را به مردم ادا نماییم.

 

روابط عمومی فولاد سنگان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied