شمانیوز
شما نیوز

تبریک نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی برای کسب موفقیت روابط عمومی در دریافت ستاره ملی

نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی دریافت لوح و تندیس ستاره ملی و ستاره مدیریت هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران را به حسن ضابطی، سرپرست اداره کل روابط عمومی این سازمان تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در پیام تبریک ارسال شده از سوی دکتر علی حیدری آمده است: بی شک نقش بی بدیل سازمان تامین اجتماعی در تعالی بخشی جامعه و تاثیرگذاری آن بر کیفیت زندگی بیش از نیمی از آحاد جامعه بعنوان اصلی ترین و محوری ترین بیمه گر اجتماعی کشور، مرهون مجاهدت و ممارست علمی و عملی مدیران و کارشناسان فرهیخته، دغدغه مند و تلاشگری است که درطول عمر با برکت اداری خویش کمر همت به استواری، بالندگی و پویایی این سازمان بسته اند.

با توجه به دریافت "لوح و تندیس ستاره ملی و ستاره مدیریت هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران" برخود فرض می دانم تا ضمن تبریک بابت این موفقیت، از جنابعالی و همکاران محترم آن اداره کل و همکاران محترم ذیربط در ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی استانها تقدیر و تـشکر نمایم. امیدوارم در پیشبرد اهداف عالیه سازمان بیش از پیش و بهتر از گذشته گام بردارید. موفق، سلامت و شاد باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied