شمانیوز
شما نیوز

پیش بینی قیمت طلا فردا 25 تیر

انس جهانی طلا در بازار امروز با کمی کاهش همراه بود و انس جهانی در بازار امروز با افزایش همراه بود و به قیمت ۱۸۱۲ دلار رسید

به گزارش شمانیوز،انس جهانی طلا در بازار امروز با کمی کاهش همراه بود و انس جهانی در بازار امروز با افزایش همراه بود و به قیمت ۱۸۱۲ دلار رسید. قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون 59 هزار تومان رسید. هر مثقال طلا به چهار میلیون و ۵۹۱ هزار تومان رسید

 

فعالان بازار طلا می‌گویند که بازار نقره و مس رونق گرفته و خرید طلا در بازار به شدت کاهش داشته است. آنها به کاهش قدرت خرید مردم در بازار طلا اشاره می‌کنند و می‌گویند گرفتاری‌های معیشتی آن قدر زیاد شده که برخی خانواده‌ها سرویس نقره یا بدلیجات را جایگزین سرویس طلا کرده‌اند.

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا هم با تایید این موضوع گفت: تعداد زیادی از عروس‌های ایرانی سرویس نقره را به جای سرویس عروسی می‌خرند.

نادر بذرافشان ادامه داد: افزایش تقاضا برای خرید نقره و بدلیجات باعث شده که بازار طلا به طور چشمگیری راکد شود و البته نوسان مدام قیمت‌ها بسیاری از مردم را هم از معاملات طلا ترسانده است و به همین دلیل دیگر طلا نمی‌خرند.

 

او درباره پیش‌بینی خود از وضعیت بازار طلا هم گفت: با توجه به کاهش نسبی قیمت دلار و آزاد شدن پول‌ها بلوکه شده ایران از چند کشور به نظر می‌رسد هفته آینده قیمت طلا روند کاهشی داشته باشد.

 
منبع: تجارت نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied