شمانیوز

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است یکی از دلایل افت فنی این تیم می‌تواند اشباع شدن بعضی از بازیکنانی باشد که در ۳ سال اخیر با این تیم قهرمان لیگ برتر شده‌اند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از ایسنا: تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با برتری یک گله برابر صنعت نفت آبادان به مرحله بعد جام حذفی صعود کند.

محمد نصرتی بازیکن سابق این تیم در این خصوص گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی را در این دیدار داشت. این برد باعث می‌شود شرایط تغییر کند زیرا در بازی‌های اخیر پرسپولیس، این تیم مستحق برنده شدن بود و حتی در دیدار با نفت مسجدسلیمان هم با بدشانسی شکست خورد.

5293109 (1)

او درباره مشکل گلزنی پرسپولیسی‌ها توضیح داد: پرسپولیس وقتی می‌تواند از ۴ سهمیه خارجی خود به بهترین شکل استفاده کند، چرا ۲ سهمیه را برای رادوشوویچ و جونیوری هدر می‌دهد که بازی نمی‌کنند؟ کارهای هجومی پرسپولیس در خط حمله نشان می‌دهد که این تیم در حملات برنامه دارد اما مهاجمان تیم از جمله علیپور نیاز به آرامش و تشویق هواداران دارند. از عبدی جوان هم فعلا نمی‌شود بیش از این انتظار داشت، پس هواداران باید صبر و حوصله به خرج دهند زیرا پرسپولیس هفته به هفته بهتر خواهد شد.

5294230

مدافع سابق پرسپولیس درباره کالدرون گفت: مقایسه کالدرون و برانکو جالب نیست. برانکو با تیم به ثبات رسیده بود و آزمون و خطاهایش را با حمایت همین هواداران پشت سر گذاشته بود. مربی آرژانتینی نیز نیاز به حمایت و صبر و حوصله دارد. مهم‌ترین وظیفه مدیریت و کالدرون تزریق آرامش و انگیزه به تیم است زیرا پرسپولیس لیگ نوزدهم از بازیکنانی تشکیل شده که ۳ فصل متوالی قهرمان شده‌اند و امکان دارد بعضی از آن‌ها اشباع شده باشند.

نصرتی در پایان درباره تقویت پرسپولیس در نیم‌فصل گفت: این تیم یک بازیساز و یک مهاجم نوک باکیفیت برای رقابت با علیپور نیاز دارد زیرا پرسپولیس هم مدعی لیگ و هم جام حذفی است و از طرفی باید در لیگ قهرمانان آسیا هم رقابت کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه