شمانیوز
کد خبر : 933473

پیروزی بزرگ یا به کرسی نشستن حرف AFC؟ این سؤالی بود که پس از بازگشت هیئت ایرانی اعزامی به مالزی در ذهن اهالی فوتبال و رسانه‌ها متبادر شد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از روزنامه خبرورزشی، اینکه بالاخره نمایندگان ۴ تیم باشگاهی ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا توانستند حق فوتبال کشورمان را بگیرند یا نه؟! تصمیم گرفتیم این سؤال را با علی پروین درمیان بگذاریم و ببینیم نظر اسطوره پرسپولیس چیست.

علی‌آقا نظر شما درباره سفر نمایندگان ۴ تیم باشگاهی کشورمان به مالزی و مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا چیست؟

وا... چه بگویم؟ بالاخره این دوستان زحمت کشیدند و تا مالزی رفتند. دست همگی هم درد نکند ولی چرا استقلال و شهر خودرو مشهد باید در امارات بازی کنند؟

بله، فرهاد مجیدی هم گلایه تندی کرد.

استقلال و شهرخودرو هم از خودمان هستند. حق این تیم‌هاست که در تهران و مشهد میزبان باشند. این همه سال آقایان ادعا کردند با کنفدراسیون فوتبال آسیا خوب هستند یا رفت‌وآمد کردند. آخرش چی شد؟

یعنی شما معتقدید سفر هیئت اعزامی به AFC بیهوده و بی‌فایده بود؟

نه، دست انصاری‌فرد و بقیه درد نکند. اگر نمی‌رفتند شاید کل میزبانی ما می‌رفت روی هوا، اما حرف من سر استقلال و شهرخودرو مشهد است. حق گرفتنی است و نه دادنی. ما باید توی AFC آدم داشته باشیم.

ولی متأسفانه آدم با نفوذ نداریم یا اینکه اگر هم داشته باشیم، نفوذی ندارند.

خب وقتی آدم نداشته باشیم همین آش است و همین کاسه! من نمی‌دانم نتیجه سال‌ها رفتن و آمدن چه بود؟ این بندگان خدا که یک روزه رفتند و آمدند. حداقل جلوی بعضی چیز‌ها گرفته شد، اما این کافی نیست. فوتبال ایران همیشه باید بالای فوتبال آسیا باشد. هیچ کشوری این هواداران را ندارد.

بعضی‌ها هم معتقدند فوتبال آسیا بدون هواداران استقلال و پرسپولیس ضرر می‌کند.

حرف درستی است، اگر این مدیران آسیایی متوجه شوند. همیشه سر بازی‌های پرسپولیس و استقلال استادیوم پر می‌شود و پز آن را کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌دهد ولی به فوتبال ما چی می‌رسد؟!

کنفدراسیون فوتبال آسیا قول داده بازی‌های گروهی پرسپولیس و بقیه تیم‌ها به میزبانی کشورمان برگزار شود.

اگر زیر حرف‌شان نزنند! من خیلی به این‌ها خوشبین نیستم، چون زیر نفوذ کشور‌های دیگر هستند.

منظورتان عربستان است؟

همه چیز را خودتان می‌دانید. بگذریم!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه