شمانیوز

روز یک‌شنبه گذشته بین دو بازیکن نامی استقلال در رختکن درگیری لفظی به وجود آمده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، استقلال تهران هنوز بزرگتر ندارد؛ کسی که بتواند اتفاقات رختکن را کنترل کند. شاید پژمان منتظری بهترین گزینه بود برای آنکه بتواند نقش مهمی در این اتفاقات ایفا کند. حداقل حضور یک مربی ایرانی هم می‌توانست وضعیت را سر و سامان دهد. استراماچونی، اما به هر دلیل با انتخاب مربی ایرانی مخالفت کرده است. ظاهراً او را ترسانده‌اند و به همین خاطر ترجیح داده تا فعلاً بدون ایرانی‌ها کارش را جلو ببرد.

اخیراً درگیری سه بازیکن استقلال در بازی با نیروی‌زمینی و اخراج آن‌ها از تیم، نشان داد هنوز تیم ظرفیت روز‌های آرام را ندارد. حالا، اما خبر تازه‌تری هم به دستمان رسیده است. این خبر حکایت از آن دارد که روز یک‌شنبه گذشته بین دو بازیکن نامی استقلال در رختکن درگیری لفظی به وجود آمده است. پیش از سفر به ترکیه، اسپانسر جدید لباس‌ها، لوازم ورزشی و همین‌طور ساک و چمدان برای بازیکنان فرستاد. وقتی مسئولان آن را بین بازیکنان تقسیم کردند یکی از بازیکنان معروف لب به انتقاد گشود. او گفت جنس این‌ها چیست؟ این بازیکن به دو، سه بازیکن دیگر گفت دوخت‌ها مشکل دارد و جنس‌ها هم جالب نیست و خلاصه دو، سه روزه زهوار همه درمی‌رود. در این بین یکی از بازیکنان گفت همینی که هست! آن بازیکن دوباره ادامه داد چرخ چمدان‌ها مشکل دارد و خلاصه به غر زدن ادامه داد که همان بازیکن دوباره گفت همینی که هست! ناگهان جو برگشت. او ابتدا فکر می‌کرد همبازی‌اش به شوخی دارد این حرف را می‌زند، اما با جمله دوم فهمید نه، جدی می‌گوید و باید جوابش را بدهد. به همین خاطر رو به او گفت: «با من هستی؟ تو چرا جدی گرفتی؟ کی با تو حرف زد؟ هر وقت اسم تو را گفتم حرف بزن...» کار دو بازیکن به جر و بحث کشید و دیگر بازیکنان تلاش کردند تا هر کدام را به طرفی ببرند و آن‌ها را آرام کنند. البته بازیکنان تلاش کردند این مسئله به گوش استراماچونی نرسد که مبادا تصمیم قاطعی در این باره بگیرد، اما در هر صورت برخورد دو بازیکن نشان داد واقعاً استقلال یک بزرگتر ندارد که بخواهد در این‌طور شرایط همه چیز را کنترل کند. در حال حاضر هیچ بازیکنی داخل تیم نیست که دیگر بازیکنان بخواهند حرف او را گوش کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • قاسمی

    دنبال اختلاف نباشید دست بر سر استقلال بردارید استقلال بزرگتری مثل منتظری که بخاطر پول رفته و حالا که مشتری تو قطر نداشته نمیخواد