شمانیوز
کد خبر : 911261

در حالی که نوزدهمین دوره لیگ برتر از یک هفته دیگر آغاز می‌شود یکی از ستاره های استقلال در فصل قبل در یک قدمی پیوستن به تراکتورسازی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز: تیم فوتبال تراکتور که با نظر مصطفی دنیزلی، مسیح زاهدی را از فهرست خود خارج کرده، به دنبال جایگزین این مدافع است. دنیزلی نظر ویژه‌ای روی روزبه چشمی دارد و از ابتدای حضورش در تبریز هم به دنبال جذب و استفاده از این بازیکن در پست هافبک دفاعی بود. در آن مقطع، روزبه چشمی جواب قطعی به تراکتوری‌ها نداد و آن‌ها هم سراغ رضا اسدی رفتند.چشمی در آن مقطع به مسئولان تراکتور اعلام کرده بود که اگر راهی قطر نشود، به تبریز خواهد آمد به همین خاطر، مذاکرات دوطرف نتوانسته بود به نتیجه مشخص دیگری برسد.

 

 

حالا با کنار گذاشته شدن زاهدی از تراکتور، پرونده حضور روزبه چشمی در این تیم بار دیگر باز شده است. چشمی قابلیت بازی در دفاع میانی را هم دارد و به همین خاطر، دنیزلی از مالک باشگاه تراکتور خواسته این بازیکن را جایگزین زاهدی کند. دیگر بازیکنی که برای پیوستن به تراکتور مدنظرباشگاه قرار گرفته، خالد شفیعی است. او فصل قبل در سپاهان توپ می زد و حالا به ماشین‌سازی پیوسته است. در صورتی که انتقال چشمی به تراکتور به هر دلیل منتفی شود، مدیران این باشگاه به سراغ جذب خالد شفیعی خواهند رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید