کد خبر : 894513

روح‌الله باقری که در ۴ بازی آخرش یک گل زد و یک پاس‌گل داد، در نیم‌فصل دوم هنوز حتی در لیست هجده نفره هم قرار نگرفته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود : غیبت روح‌الله باقری در ترکیب استقلال انقدر طولانی شد که انواع و اقسام شایعه‌ها از دل این سکونشینی بیرون بیاید. باقری که تا پایان نیم‌فصل نخست جزو نفرات اصلی این تیم بود، در نیم‌فصل دوم به یک باره از ترکیب دور شد. شماره ۱۰ آبی‌ها در هر چهار مسابقه آخر نیم‌فصل نخست به طور فیکس بازی کرد و با یک گل و یک پاس‌گل جزو بهترین شاگرد‌های شفر هم بود. در نیم‌فصل دوم، اما روح‌الله باقری جایی بین شاگردان شفر نداشت. هر چند که دلیل این اتفاق از سوی باشگاه استقلال، مصدومیت این بازیکن اعلام شد، ولی چند رسانه ادعا کردند که باقری مشکوک به مثبت شدن آزمایش دوپینگ است و به همین دلیل در مسابقات حضور ندارد.
چرا شفر به شماره 10 استقلال اعتقادی ندارد ؟
شایعه‌ای که خیلی زود مشخص شد پایه و اساسی ندارد. چون باقری طبق ادعای خودش در این فصل اصلا آزمایش دوپینیگی نداده که نامش در این لیست قرار بگیرد. همچنین اگر نام او در لیست بود، از سوی کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال باید به طور رسمی اعلام می‌شد. اتفاقی که باز هم رخ نداد تا این شایعه به طور کامل رد شود. سوال بعدی حالا این است که چرا شفر به این بازیکن دیگر بازی نمی‌دهد. نام این بازیکن در هیچ کدام از بازی‌های نیم‌فصل دوم استقلال حتی بین هجده نفر هم نبود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید