شمانیوز

سوسن پرور با انتشار این عکس نوشت: بالاخره نمردیم و امروز همه سایت‌ها، پیج‌های اینستگرامی حتی برنامه رادیویی که تصادفا تو تاکسی مخاطبش بودم از فوتبال بانوان حرف زدن.

به گزارش خبرنگارشمانیوز: سوسن پرور با انتشار این عکس نوشت: بالاخره نمردیم و امروز همه سایت‌ها، پیج‌های اینستگرامی حتی برنامه رادیویی که تصادفا تو تاکسی مخاطبش بودم از فوتبال بانوان حرف زدن.
واکنش ضد جنسیتی بازیگر معروف به اتفاقات دیروز فوتبال بانوان + عکس
من تلوزیون نمی‌بینم، ولی بعید نیست در خبر‌های تلوزیون عکس گل و بلبل رو نشون داده باشن و نریشن روی تصویر از فوتبال بانوان گفته باشه. اینکه این حرکت و این درگیری که پیش آمده چقدر ورزشی هست یا نیست کاری ندارم که در فوتبال همیشه ازین مدل برخورد‌ها بوده حالا، چون فوتبال بانوان بوده اینقدر عجیب شده داستان! یکهو اخلاقیات روح جامعه رو تسخیر کرده و همه متعجب که چرا بانوان ورزشکار این برخورد‌ها رو داشتن؟ چرا همه چیز رو جنسیتی می‌بینید؟ یعنی زن‌ها خشمگین نمی‌شن؟ زن‌ها نباید مشت بزنن؟ چرا وقتی از هر کس و ناکسی مشت می‌خورن هیچ کس صداش در نمیاد و در هیچ پایگاه خبری بهش اشاره نمیشه؟ اصلا شما‌ها که این داستان رو در بوق و کرنا کردید تا الان کجا بودید؟ کدوم بازی فوتبال بانوان رو در پیج هاتون یا سایت‌های خبری گذاشتید؟ کدوم بازی رو گزارش دادید؟ کجا از فوتبال بانوان حرف زدید؟ برای اینکه فوتبال بانوان کشورم دیده بشه نیاز به جنجال هست گویا! من این برخورد‌های خشن و هیچ خشونتی را تایید نمی‌کنم، اما ممنونم که همدیگه رو زدید و خبر ساز شدید، چون خیلی از مردم امروز فهمیدن که ما اصلا فوتبال بانوان داریم. پ. ن. یک: مجری خانومی که این خبر رو در رادیو گفتی برات از صمیم قلبم ناراحت شدم که اینقدر بی سواد و حقیری
پ. ن. دو: تمام کسانی که زیر پست خبرگزاری‌ها کامنت گذاشتید متاسفم برای نگاه جنسیتی که دارید پ. ن. سه: برای تمام زنان سرزمینم آرزوی فردای بهتری میکنم
جزئیات درگیری فیزیکی بانوان در لیگ برتر فوتبال + تصاویر
به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه: از بازی هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان، شب گذشته تیم ذوب آهن اصفهان در خانه از تیم شهرداری سیرجان میزبانی کرد. دیداری که در نهایت با دو گل تیم مهمان یعنی شهرداری سیرجان به پایان رسید و البته با توجه به چیزی که گفته شد نتیجه این بازی سوژه‌ای عجیب نبود تا بتوان این بازی را در رده تاریخی‌ترین بازی‌های فوتبال بانوان دانست. سوژه اصلی بازی در زد و خورد در آن برای اولین بار چشم ما را به کتک کاری بانوان فوتبال یست نیز روشن کرد.
این بازی در حالی برگزار شد که هر دو تیم از جمله مدعیان برای رسیدن به جایگاه ابتدایی جدول رده بندی بودند و به همین دلیل کاملا واضح بود که هر دو تیم به دنبال کسب هر سه امتیاز بازی پا به این میدان گذاشتند. این بازی که از همان دقایق ابتدایی بسیار فیزیکی و خشن دنبال می‌شد تا پایان نیمه اول تنها یک گل داشت و آن هم توسط فاطمه سهرابی برای تیم شهرداری سیرجان به ثمر رسیده بود.
زد و خورد شدید در لیگ برتر فوتبال بانوان پس از این گل پیدا بود که ذوبی‌ها حملات خود روی دروازه حریف سیرجانی را چند برابر خواهند کرد تا گل مساوی را به ثمر برسانند، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که شهرداری‌چی‌ها موفق شدند دومین گل را نیز توسط سهیلا نظام آبادی به ثمر برسانند و موقعیت خود را در رده دومی جدول رده بندی محکم‌تر از قبل کنند آن هم در دیداری که عجیب‌ترین اتفاقات در آن افتاد. شاید قابل تصور نباشد، اما خانم‌های حاضر در این دو تیم به جان یکدیگرافتادند و تا جایی که ممکن بود در نیمه دوم از خجالت یکدیگر درآمدند. در حالی که هنوز کسی را نیافتیم تا بخواهد درباره بازی نظر بدهد تنها می‌توانیم به اظهارنظر بیان محمودی، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان اکتفا کنیم. او درباره اتفاقات به وجود آمده در این بازی گفت: امروز روز خوبی برای فوتبال بانوان نبود. متاسفانه امروز ما به حواشی و البته اشتباه فاحش کمک داور باختیم. ما یک گل عقب افتادیم و‌تیم حریف از همان نیمه اول شروع به وقت کشی کرد، طوری که داور پانزده دقیقه وقت اضافی گرفت. او در این باره ادامه داد: بازیکنان حریف روی اعصاب بازیکنان من بودند. در نیمه دوم در گیری‌ها شدت گرفت و به بازیکنان من حمله کردند. هنوز یکی از بازیکنان من بخاطر ضربه‌ای که به سرش وارد شده در بیمارستان است. در نهایت فقط دو نفر از بازیکنان سیرجان اخراج شدند که قطعا باید حداقل چهار نفر اخراج میشدند. متاسفانه مربی تیم حریف با فحاشی به پدر گلر ما از کلمات بسیار زشتی استفاده کرد. ما نباید به هر قیمتی برنده بازی باشیم. بردید و مبارک شما، ولی فوتبال فراتر از این فحاشی‌ها و ضرب و شتم هاست. امیدوارم کمیته انضباطی فدراسیون این قضیه را به طور جدی دنبال کند. به هرحال تاکنون موفق نشدیم با هیچ یک از برگزار کنندگان بازی ارتباط بگیریم تا از چند و، چون ماجرا مطلع بشویم و باید دید در چند ساعت آینده می‌توان تکلیف عاملان این زد و خورد عجیب و تاسف برانگیز را روشن کرد یا خیر. درباره زد و خورد این دیدار گفته می‌شود پس از زمانی که به کتک کاری در این بازی اختصاص داده شد وقتی همه چیز به حالت عادی برگشت دو تیم گویی که اتفاق عجیبی در این دیدار نیفتاده باشد به بازی تا دقیقه پایانی بازی ادامه دادند.
جزئیات درگیری فیزیکی بانوان در لیگ برتر فوتبال + تصاویر
جزئیات درگیری فیزیکی بانوان در لیگ برتر فوتبال + تصاویر
جزئیات درگیری فیزیکی بانوان در لیگ برتر فوتبال + تصاویر
جزئیات درگیری فیزیکی بانوان در لیگ برتر فوتبال + تصاویر
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید