`
شمانیوز
شما نیوز

پروانه معصومی

پروانه معصومی الان کجاست | خبرهای جدید از زندگی پروانه معصومی

پروانه معصومی متولد 11 اسفند 1323 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل زبان های خارجی از دانشگاه ملی ایران می باشد .

پروانه معصومی الان کجاست  | خبرهای جدید از زندگی پروانه معصومی

پروانه معصومی متولد 11 اسفند 1323 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل زبان های خارجی از دانشگاه ملی ایران می باشد . پروانه معصومی بعد انقلاب حجاب به سر کرد و می گوید حالا عضو «بسیج هنرمندان» است. پروانه معصومی سکینه کبودرآهنگی با نام هنری «پروانه معصومی» در یک خانواده مذهبی در محله «دانشگاه تهران» به دنیا آمد و شش خواهر و برادر دیگر هم دارد.پروانه معصومی در حدود 20 سالی می شود که در روستایی در صومعه سرای گیلان زندگی می کند و زندگی در این روستای خوش آب و هوارا به زندگی در تهران ترجیح می دهد و در خانه اش گل و گیاهان نایاب را پرورش می دهد. او در مورد زندگی در روستا این چنین گفت :

پروانه معصومی

بعد از بازی در فیلم کلاغ در شمال احساس کردم که اینجا جای خیلی خوبی برای زندگی کردن است و این فکر در من شکل گرفت که برای ادامه زندگی به شمال بیایم اما در آن زمان پسرم کوچک بود و درس می خواند و من نمی توانستم این کار را انجام بدهم.

اما همیشه در فکر رفتن و زندگی کردن در شمال بودم چون زندگی در شمال به من آرامش می داد. تا اینکه وقتی که پسرم بزرگ شد حدود 20 سال قبل به این روستایی در صومعه سرای گیلان رفتم و در آنجا زندگی می کنم. جایی که من الان زندگی می کنم از روستا هم کوچکتر است و با نزدیک ترین روستا چند کیلومتری فاصله دارد و پسرم خانه ام را مطابق با سلیه خودم ساخته است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • صادقی سبزوار

    خوش بگذره پروانه خانم عزیز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها