شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی | طالع بینی ازدواج

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها همسران خوبی هستند

در خبر زیر یک طالع بینی جدید درباره ازدواج را میخوانید.

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها همسران خوبی هستند

به گزارش شمانیوز :طالع بینی یا علم نجوم ، از دیرباز مورد توجه انسان‌ها بوده است و برای پیش‌بینی آینده و سرنوشت افراد به کار می‌رفته است.در طالع بینی، با توجه به موقعیت استارگان و سیارات در زمان تولد شخص، خصوصیات اخلاقی، سرنوشت و آینده او پیش بینی می شود.انواع مختلف از طالع بینی وجود دارد که از جمله رایج ترین آن ها می توانم به طالع بینی هندی ، طالع بینی چینی و طالع بینی غربی اشاره کنم.طالع بینی هیچ نظر علمی ندارد و صرفاً جنبه سرگرمی دارد. در ادامه یک طالع بینی ازدواج را میخوانید. 

فروردین و مهر بهترین ماه برای ازدواج هستند که برای یکدیگر ساخته شده اند

یک فروردینی رهبر متولد شده است و یک مهرماهی راحت و خوش اخلاق شریک ایده آلی برای آنهاست. متولد فروردین توسط مریخ سیاره شهوت اداره می‌شود، در حالی که زهره، سیاره عشق، بر مهر حکومت می‌کند.

به دلیل تأثیر سیارات خود، این دو ماه سازگاری خوبی دارند، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی. شخصیت تکانشی، جسور و بی عذرخواهی فروردین با ماهیت دیپلماتیک، بلاتکلیف و ذهن باز متولد ماه مهر متعادل می‌شود. این باعث می شود که متولد فروردین و مهر یکی از سازگارترین و بهترین ماه‌ها برای ازدواج باشند.

 اردیبهشت و تیر بهترین زوج در بین ماه‌ها هستند

ماه‌های اردیبهشت و تیر برای ازدواج با هم عالی هستند. آنها برای یکدیگر ساخته شده‌اند. این جفت با عناصر زمین و آب، اردیبهشت و تیر در سطحی عمیق یکدیگر را درک می‌کنند. تیر ماهی‌ها با شوخ طبعی و طبیعت آرام خود شکر را روی میز می‌آورند. متولد اردیبهشت رابطه را با اشتیاق و قاطعیت چاشنی می کند.

یک حس قدردانی و هماهنگی وجود دارد. هر دو تعهد گرا هستند و برای صمیمیت، خانواده و وفاداری ارزش قائل هستند. این زوج باید با یکدیگر ازدواج کنند زیرا می‌توانند به راحتی همدیگر را تکمیل کنند. بلوغ عاطفی و وفاداری شدید آنها در یک رابطه، این زوج را به پیشتازان یک زوج قدرتمند تبدیل می‌کند.

 خرداد و بهمن یک جفت هستند که هم روح هستند

ارتباط ذهنی و عاطفی این زوج خارج از نمودار است. هنگامی که یک خرداد ماهی به طور تصادفی با یک بهمنی روبرو می‌شود، احساس می‌کند که سال‌ها یکدیگر را می‌شناسند. هر دو مشتاق هیجان، خلاقیت و احساس آزادی در رابطه هستند. چیزی که آنها را به بهترین زوج برای ازدواج تبدیل می‌کند درک آنها به دلیل نیازهای مشابه است.

فروردین و آذر بهترین زوج ماه برای ازدواج هستند

متولدین این دو ماه باید با یکدیگر ازدواج کنند. هنگامی که این دو عنصر آتش به هم متصل می‌شوند، جرقه های شور شدید در همه جا منفجر می‌شود. هر دوی این نشانه‌ها انرژی دیوانه‌کننده‌ای به رابطه می‌آورند و آماده هستند تا بر هر چیزی که زندگی سر راهشان قرار می‌دهد غلبه کنند. آنها هر دو فوق العاده کنجکاو و همچنین افرادی سرزنده، پرحرف و بازیگوش هستند.

برای یک زوج فروردینی و آذری هرگز لحظه‌ای کسل کننده در رابطه وجود ندارد. آنها از رویاهای یکدیگر حمایت می کنند، اهداف خود را درک می کنند و به شریک زندگی خود انگیزه می دهند. متولدین فروردین و آذر هر دو در روش خود هوشمند هستند و آنها را به یکی از بهترین زوج ها تبدیل می کند.

 آبان و اسفند از بهترین ماه ها برای ازدواج هستند

 

اسفند ماهی‌های کاریزماتیک و احساساتی به خوبی می‌دانند که چگونه با ظاهر خشن یک متولد آبان رفتار کنند. از آنجایی که اسفندی‌ها و آبانی ها هر دو تحت سلطه یک عنصر (آب) هستند، تمایلی طبیعی به یکدیگر دارند. هر دو از دیدگاه‌ها و آرمان هایی که هر یک نمایندگی می کنند آگاه هستند و در نتیجه به یکدیگر احترام می گذارند.

نگرش قوی و مخفیانه یک آبانی می تواند اسفند ماهی را جذب کند، در حالیکه رفتار مهربان و مراقبت دومی اولی را جذب می‌کند. وقتی صحبت از صمیمیت فیزیکی به میان می‌آید، جفت شدن متولد ماه آبان و اسفند جذابیت و اشتیاق تقریباً غیرواقعی نسبت به یکدیگر دارد.

 دی و شهریور یک جفت مناسب هستند که باید با هم ازدواج کنند

متولد دی ماه تحت سلطه جاه طلبی ها، به دنبال کسی می گردد که رویاها و فداکاری‌هایش را به اشتراک بگذارد. متولد شهریور روشمند و منظم به دی ماهی در دستیابی به اهداف خود کمک می کند. بنابراین این یک جفت مناسب است که برای یکدیگر ساخته شده است. هنگامی که یک شهریوری و متولد دی ماه پیوندی را ایجاد می‌کنند، می تواند تا آخر عمر باقی بماند.

متولد دی و شهریور هر دو وقت خود را در روابط می‌گذارند و ترجیح می‌دهند بدون فکر کافی در مورد چیزی عجله نکنند. با این حال، آنها در میان وفادارترین و فداکارترین ماه ها در یک رابطه زمانی که تصمیم به تعهد به یک همسر دارند. آنها هر دو انسان های منطقی هستند که استدلال‌های خود را بر اساس شایستگی هر چیزی و هر چیزی استوار می‌کنند. در نتیجه کمتر تمایلی به شرکت در بحث‌های کوچک و بیهوده دارند.

 مهر و خرداد از بهترین ماه برای ازدواجند که برای یکدیگر ساخته شده اند

رابطه متولد ماه مهر و خرداد بر اساس یک ارتباط فکری قوی ساخته شده است. هر دو عنصر هوا هستند که نشان دهنده سطح بالایی از تحریک ذهنی هستند. آنها ذهن را موضوعی جذاب و فریبنده می‌دانند و دوست دارند با گذشت زمان بیشتر در مورد آن بدانند و آنها را به یک جفت خوب تبدیل می کند که هم روح هستند.

وقتی با هم وقت می گذرانند، در مورد اینکه چه کسی می تواند برای موفقیت‌های آنها اعتبار بگیرد، بحث نمی‌کنند. متولد مهر و خرداد سطح بالایی از درک و قدردانی را نسبت به یکدیگر نشان می‌دهند که آنها را بسیار مناسب می‌کند. این زوج با ارائه دوستی، آموزش و تفاهم به یکدیگر هماهنگی رابطه خود را حفظ می‌کنند.

 اسفند و دی یک زوج خوب هستند که باید با یکدیگر ازدواج کنند

بهترین مثال ” متضادها یکدیگر را جذب می کنند ” یک متولد دی و اسفند است. دیدگاه عملی متولد دی طبیعت رویایی اسفند ماهی‌ها را تحسین می کند. توجه متقابلی که آنها نسبت به یکدیگر دارند، امیدوارکننده‌ترین مدرک برای سازگاری این رابطه است، زیرا نشان دهنده احساس قوی وفاداری و صداقت در هر دو مغز است. رفتار دقیق و بردبار متولد دی در مقابله با نوسانات خلقی متولد اسفند بسیار مهم است. این باعث جذب اسفند ماهی مهربان و دلسوز می شود.

همسر اسفندی آرام است و مایل به سازگاری با شرایط در حال تغییر است. این رفتار اصلی دی ماهی را تکمیل می‌کند و به آنها اجازه می دهد در روابط خود بدون احساس تنهایی احساس آزادی کنند.

طالع بینی

 

مرداد و آذر زوج عالی برای ازدواج هستند

این یکی از آن جفت‌هایی است که باعث حسادت هر زوج دیگری می‌شود. بین مرد مرداد و زن آذر یا برعکس، اشتیاق زیادی وجود دارد، زیرا هر دو از زندگی لذت می‌برند و از دیگران قدردانی می کنند. آنها هر دو به آنچه از زندگی می‌خواهند علاقه مند هستند و در رسیدن به هر هدف یا خواسته‌ای که ممکن است داشته باشند به طرز باورنکردنی از یکدیگر حمایت می‌کنند. این حس درک آنها را به جفت مناسب تبدیل می کند که هم روح هستند.

همه دوست دارند در کنار این زوج باشند زیرا آنها بسیار سرگرم کننده هستند. شور و حرارتی که این دو با آن به زندگی، عشق و یکدیگر نزدیک می‌شوند، مسحورکننده است.

 آبان و تیر یک زوج زودیاک هستند که هم روح هستند

هر دو علامت آب، آبان و تیر از بهترین ماه‌ها برای ازدواج هستند که برای یکدیگر ساخته شده‌اند. اشتیاق شدیدی که این دو دارند به آنها کمک می کند تا یکدیگر را در ازدواج بهتر درک کنند. این زوج دارای اخلاقیات مشابهی هستند که به یکدیگر الهام می‌بخشند و درک عاطفی عمیقی دارند.

آنها عمیقاً در قلب یکدیگر فرو می‌روند و پایه و اساس یک رابطه عاطفی را می‌سازند. تیر زمانی که آبان وارد یک چرخه وسواسی می شود که اغلب اتفاق می‌افتد تعادل و همدلی را ایجاد می کند. در نتیجه، متولد آبان قادر است به حالت ثابت و ثابت طبیعی خود بازگردد.

مرداد و فروردین بهترین ماه برای ازدواج پرشور هستند

تطابق با ماهیت شدید و غیر عذرخواهی یک مردادی سخت است. تنها فردی که می تواند با شخصیت خودشیفتگی آنها همگام شود، متولد فروردین است. به همان اندازه پرشور و جسور، یک فروردینی از یک متولد مرداد تعریف می‌کند و هیجانی را که یک مردادی در یک رابطه می‌خواهد به ارمغان می‌آورد. یکی از بهترین زوج‌ها برای ازدواج، مرداد و فروردین می‌توانند یک زوج خشن باشند. مردادی‌ها همچنین بهترین شوهران را بر اساس طالع بینی ستاره شناسی می سازند. طبیعت پرشور آنها می تواند منجر به یک زندگی جنسی انفجاری و جالب شود، چیزی که متولد فروردین میل دارد.

 شهریور و آبان یک جفت زودیاک است که برای یکدیگر ساخته شده اند

شهریوری کمال‌گرا، به سختی جذب کسی می‌شود. با این حال، شور و شوق آبان آنها را به یکی از ماه‌هایی تبدیل می کند که برای یکدیگر ساخته شده اند. آنها درک عاطفی و فکری دارند اما اساس پیوند آنها دوستی آنهاست. این کار فضایی را برای شوخی‌ها و خنده باز می‌کند، چیزی که هم شهریوری و هم یک آبانی از آن لذت می‌برند!

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied