شمانیوز
شما نیوز

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران :

بهبود قابل توجه شاخص‌های پشتیبانی و پاسخگویی شرکت مخابرات ایران

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: میانگین زمان انتظار و سطح پوشش کلی سرویس مراکز پاسخگویی شرکت مخابرات ایران نسبت به سال گذشته، افزایش و نرخ از دست رفتن تماس به میزان قابل توجهی، کاهش یافته است.

به گزارش شمانیوز: مهندس سلطانی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با تاکید بر اهمیت استاندارد سازی و بهبود کیفیت پاسخگویی مراکز تماس مشتریان شرکت مخابرات، اعلام کرد: شاخص‌های مرکز تماس ۲۰۲۰ در تیر امسال با افزایش در اغلب مناطق، به میانگین کشوری سطح سرویس ۹۰ درصد و میانگین زمان انتظار مشتریان به حدود ۲۷ ثانیه رسیده است که نسبت به آمار‌های پیشین، وضع بهتری را نشان می‌دهد.


وی افزود: میانگین نرخ از دست رفتن تماس‌ها نیز به حدود ۷ درصد رسیده که با توجه به گستردگی حوزه فعالیت نسبت به بررسی‌های قبلی کمتر شده است، ضمن اینکه بسیاری از تماس‌های مراکز مخابراتی با توجه به ناآشنایی با اپراتور‌های دیگر و سایر سازمان‌های ارتباطی، به سمت مخابرات است که این رقم نیز با افزایش اطلاع رسانی و آگاهی مشتریان، رو به کاهش است.


سلطانی اضافه کرد: در بیشتر استان‌ها به میزان متناسب و قابل قبولی در شاخص‌های پاسخگویی و پشتیبانی رسیده ایم و تنها در استان‌های خوزستان و تهران، این شاخص‌ها ضعیف‌تر است که با برنامه ریزی ویژه، امیدواریم شاخص‌های این دو منطقه را نیز هر چه سریع‌تر به میانگین کشوری برسانیم.


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: وضع کلی در شاخص‌های میانگین سطح سرویس، میانگین از دست رفتن تماس‌ها و میانگین زمان انتظار، مناسب و رو به بهبود است و البته با پیاده سازی طرح‌های یکپارچه در حوزه امور مشتریان، در تلاش هستیم شاخص‌های پاسخگویی را به استاندارد‌های قابل قبول و پذیرفته شده اتحادیه جهانی مخابرات نزدیک‌تر کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied