کد خبر : 896426

افزایش قیمت خودرو به رغم رکود در بازار ادامه دارد. هر چند فعالان این بازار از کاهش محسوس خرید و فروش خبر می‌دهند، اما قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان افزایشی روز به روز را تجربه می‌کند. .

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرآنلاین: افزایش قیمت خودرو به رغم رکود در بازار ادامه دارد.نمایشگاه‌داران امروز قیمت فروش سمند LX را ۸۲ میلیون تومان اعلام کردند. بر این اساس سمند EF ۷ نیز با افزایشی در حدود ۴ میلیون تومان به ۸۵ میلیون. ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF ۷ دو گانه سوز در دو کد ۱۰ و ۱۶ به ترتیب ۸۷ میلیون و ۷۰۰ و ۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
افزایش قیمت سرسام اور خودرو در بازار چهارشنبه 4 اردیبهشت
قیمت پیشنهادی فروشندگان برای سمند سورن نیز بیش از ۱۰۱ میلیون تومان بوده است. سمند سورن توربو نیز با قیمت ۱۱۵ تا ۱۱۶ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است. دنا تیپ یک نیز امروز بیش از ۱۱۰ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است. دنا تیپ دو به قیمت ۱۱۳ میلیون تومان، دنا پلاس ایربگ دو ۱۴۳ میلیون تومان و دنا پلاس توربو دو ایربگ نیز ۱۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. به این ترتیب اغلب خودرو‌ها در این کلاس با افزایش ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت روبرو شده اند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید