کد خبر : 899730

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۸۲۸ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۸۲۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.
آخرین قیمت سکه شنبه 4 خرداد
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۲۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۲۹ هزار تومان فروخته می‌شود.
سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۸۲۸ هزار تومان سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان ربع‌سکه یک میلیون و ۷۲۸ هزار تومان سکه‌گرمی یک میلیون و ۲۹ هزار تومان
قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۸۴.۸ دلار معامله می‌شود.
قیمت هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار ۴۳۳ هزار تومان قیمت هرگرم‌طلای ۲۴ عیار ۵۷۸ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت هر‌مثقال طلا یک میلیون و ۸۸۱ هزار تومان قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۸۴.۸ دلار
صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۴ هزار و ۲۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۹۲۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت دلار ۱۴ هزار و ۲۰ تومان قیمت یورو ۱۵ هزار و ۹۲۰ تومان قیمت درهم ۳ هزار و ۸۸۱ تومان قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۱۲۲ تومان
برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۹۲۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۸۲۰ تومان است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید