شمانیوز
شما نیوز

نماینده مردم شیروان در گفتگو با شمانیوز:

اگر مجلس تعطیل نبود ظریف را استیضاح می‌کردیم

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: سخنان ظریف اصلاً برای نمایندگان قابل تحمل نیست و اگر مجلس در تعطیلات به سر نمی‌برد، شاید نمایندگان بحث استیضاح او را به طور جدی دنبال می‌کردند.

علی جدی، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، اظهار داشت: متأسفانه میان آنچه که در وین در جریان است و آنچه که دولت گزارش می‌دهد، تضاد مشاهده می‌شود.

مذاکره‌کنندگان موظف به رعایت خطوط قرمز رهبری هستند

وی افزود: مقام معظم رهبری به خوبی خطوط قرمز مذاکره را برای مذاکره‌کنندگان ترسیم کرده‌اند و مذاکره‌کنندگان موظف هستند که به این خطوط قرمز احترام بگذارند و آنها را رعایت کنند و همچنین از مذاکره‌کنندگان انتظار می‌رود که مصوبه مجلس را هم در این مذاکرات مدنظر قرار دهند و لحاظ کنند.

به مذاکرات وین خوش‌بین نیستم

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نسبت به مذاکرات وین خوش‌بین نیست و گفت: با شناخت و براساس تجربه‌ای که از عملکرد دولت داریم، به نظرم این مذاکرات بیشتر جنبه تبلیغاتی و مقطعی دارد و نباید خیلی به آن دل بست.

ظریف استیضاح می‌شود؟

جدی بیان کرد: با این وضعیتی که وزیرامور خارجه به بار آورده، بخشی از ماهیت پنهان خود را آشکار کرده و نشان داده است که با بعضی از موضوعات نفاق‌گونه برخورد داشته است.

او گفت: سخنان ظریف اصلاً برای نمایندگان قابل تحمل نیست و اگر مجلس در تعطیلات به سر نمی‌برد، شاید نمایندگان بحث استیضاح او را به طور جدی دنبال می‌کردند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied