شمانیوز

توسعه پروژه های کیفیت :

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اجرای پروژه های جدید و بازنگری در برنامه های بهبود کیفیت در راستای اجرای طرح تحول دیجیتال پست و ستاپ خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست: فریبا مرادی با اشاره به اینکه پروژه نظام آراستگی محیط کار 5s و کالیبراسیون به زودی در سطح شبکه به اجرا در خواهد آمد، افزود: اجرای پروژه های کیفی و ارتقا سطح کیفیت ارایه خدمات و سرویس ها، تامین هرچه بیشتر رضایت مشتریان را به همراه دارد.

وی با تاکید بر اینکه این پروژه چند سال پیش نیز در سطح شرکت به اجرا در آمد و نتایج خوبی از آن حاصل شد، اظهارداشت: با تجربه موفقی که از این پروژه به دست آمده است و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شرکت، امسال پروژه نظام آراستگی محیط کار 5S و کالیبراسیون توسط کارشناسان مدیریت کیفیت شرکت، اجرایی خواهد شد.

او دیگر فواید اجرای این پروژه را استفاده بهینه و افزایش بهره وری از فضاها و تجهیزات، کاهش ضایعات، برقراری نظم و انضباط در فضای کاری و همچنین اجرای کالیبراسیون تجهیزات توزین، مدیریت هزینه ها و تقویت فرهنگ صرفه جویی در سطح شبکه عنوان کرد.

مرادی با اشاره اینکه پروژه استاندارد مدیریت کیفیت  ISO 9001:2015  نیز به زودی در شرکت ملی پست اجرا می شود، گفت: اجرای پروژه ایزو می تواند به عنوان یک پیشران، کمک زیادی به استقرار رویکرد پلت فرمی شرکت بکند.

او افزود: اجرای این پروژه کیفی علاوه بر تامین رضایت مشتریان و ذی نفعان، موجب کاهش هزینه های فرآیندهای عملیاتی و اجرایی، افزایش توان رقابتی شبکه و ارتقا شفافیت در ارایه سرویس ها و خدمات خواهد شد.  

عضو هیئت مدیره همچنین اجرای پروژه اصلاح کارت امتیازی متوازن  BSC را یادآور شد و گفت: با توجه به تحول در رویکرد شرکت و اجرای پروژه ای امور به جای اجرای فرایندی و همچنین تغییر در برنامه راهبردی و ارایه سرویس ها و خدمات با همکاری بخش خصوصی، بازنگری در شاخص های کارت امتیازی ضروری به نظر رسید، به همین دلیل تعداد شاخص های این شیوه ارزیابی افزایش یافت و نحوه سنجش آنها با هدف انطباق بیشتر با پروژه های ستاپ تغییر یافت.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان اجرای آزمایشی اساسنامه شرکت ملی پست، افزود:  اصلاح اساسنامه، متناسب با اجرای طرح تحول دیجیتال و ستاپ در حال انجام است که این بازنگری نیز تا پایان امسال انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه