شمانیوز

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد:

دکتر آهنگران معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد ،تجاری و صنعتی مناطق ویژه اقتصادی کشور در بازید از فولاد هرمزگان با اشاره به نقش فولاد هرمزگان در صادرات تختال، این شرکت را یکی از شرکتهای مطرح فولادی کشور برشمرد و بر لزوم رفع موانع صادراتی در مناطق ویژه اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، دکتر آهنگران معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد ،تجاری و صنعتی مناطق ویژه اقتصادی کشور در بازید از فولاد هرمزگان با اشاره به نقش فولاد هرمزگان در صادرات تختال، این شرکت را یکی از شرکتهای مطرح فولادی کشور برشمرد و بر لزوم رفع موانع صادراتی در مناطق ویژه اقتصادی تاکید کرد.

 

دکتر آهنگران با اشاره به فلسفه ایجاد مناطق ویژه در کشور گفت: اساسا  مناطق ویژه برای دو منظور تشکیل شده است. اولین هدف از ایجاد مناطق ویژه این هست که تولید محور هست و دیگری اینکه تولیدی که صورت می گیرد بایستی صادر ات محور باشد .

 

وی با تاکید بر لزوم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: تکلیفی که سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی از دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد ،تجاری و صنعتی مناطق ویژه اقتصادی کشور خواسته است بحث توسعه صادرات هست ؛ لذا اگر موانعی هم وجود دارد بایستی مدیران واحد های صفی ما در کشور به ستاد اعلام نمایند  و ما وظیفه داریم این موانع را رفع و راه را برای صادر کننده هموار کنیم .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه