شمانیوز
شما نیوز

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

آغاز فعالیت سامانه مدیریت و کنترل پروژه‌های منطقه آزاد قشم

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت سامانه مدیریت و کنترل پروژه‌های منطقه آزاد قشم خبر داد.

به گزارش شمانیوز، محمدرضا عباسی بابیان این مطلب، اظهار کرد: این سامانه باهدف کنترل و رصد روند پیشرفت پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی، اقتصادی و گردشگری در سطح جزیره به بهره‌برداری رسیده است.

وی ادامه داد: آغاز فعالیت سامانه مدیریت و کنترل پروژه‌های منطقه آزاد قشم، کمک شایانی به اخذ تصمیمات استراتژیک و برنامه‌ریزی جهت رفع موانع و مشکلات احتمالی و همچنین ایجاد شفافیت خواهد داشت.

به گفته مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم؛ کاربری آسان، ورود اطلاعات توسط حوزه‌های تخصصی و بالا بردن دقت و صحت اطلاعات، انعطاف‌پذیری در اخذ گزارش‌های مدیریتی، مشاهده هم‌زمان پیشرفت ریالی و فیزیکی، میزان اشتغال و تحلیل آن مهم‌ترین مزایای این سامانه می‌باشد.

عباسی تصریح کرد: همچنین مشاهده و تحلیل موانع و مشکلات موجود در مسیر پیشبرد پروژه‌ها و طرح‌ها، مدیریت زمان و هزینه اجرا، مدیریت دانش و مستندسازی اطلاعات برای بهره‌برداری در پروژه‌های آتی و ایجاد زبان مشترک جهت پیشبرد برنامه‌های اجرایی دیگر مزایای استفاده از سامانه مدیریت و کنترل پروژه منطقه آزاد قشم هستند.

وی تأکید کرد: راه‌اندازی این سامانه اقدام عملیاتی مهمی در راستای شفاف‌سازی و کاهش بروکراسی در سازمان منطقه آزاد قشم است.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: ارائه سامانه‌ها درزمینه های مختلف، به‌منظور تسهیل در بهره‌مندی از امکانات و ایجاد بستر لازم جهت ارائه اطلاعات را به‌صورت شفاف فراهم می‌کند.

 

منبع: خبرآنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied