شمانیوز
کد خبر : 936061

جاناتان بارنت، مدیر برنامه گرت بیل، می گوید که این بازیکن در تابستان 2019 قصد داشت به سوپرلیگ چین بپیوندد و سطح فوتبال این کشور را بالا ببرد اما رئال مادرید حاضر به فروش او نشد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ بازیکن تیم ملی ولز در هر یک از پنجره های نقل و انتقالاتی اخیر یکی از سوژه های اصلی شایعات بوده است. تابستان امسال گفته می شد که او پیشنهاد خوبی از سوپرلیگ چین دارد و در آستانه جدایی از سانتیاگو برنابئو و پیوستن به این تیم است.

مدیر برنامه این بازیکن در گفتگو با روزنامه اسپانیایی آس درباره این موضوع اظهار داشت: " او پیشنهادی دریافت کرد که رد کردنش غیرممکن بود. اما رئال مادرید حاضر به فروش او نشد. باشگاه چینی نمی توانست مبلغ موردنظر رئال مادرید را پرداخت کند. او می خواست یک میراث به جای بگذارد. او می خواست سطح فوتبال چین را تغییر دهد. این دیدگاه را داشت که می تواند فوتبال چین را قدرتمند کند. گرت تمام پیروزی های ممکن را به دست آورده است و در طول سال ها این کار را انجام داده است.

می خواست اولین بازیکن بزرگی باشد که به چین می رود و یک میراث به نام خود باقی بگذارد. اما این اتفاق رخ نداد. البته که بحث مالی نیز بسیار خوب بود و او را به بازیکنی تبدیل می کرد که بالاترین دستمزد دنیا را دریافت می کند. او علاقه ای به انتقال به کشور دیگر ندارد. بحث چین کاملا متفاوت بود. " 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه